SAMUEL Relaxácia tela a duše

Aromaterapia

Rastliny, živé bytosti, každá má svoje vlastné posolstvo, čakajú na to, aby mohli slúžiť človeku. Svojimi liečivými látkami a vôňami prispieť k harmónii, zlepšeniu zdravia, radosti zo života.
Vo svojich esenciálnych olejoch uchovávajú svoju najvnútornejšiu podstatu, ktorá spočíva v kryštálovej podstate, aby ju v daný okamžik dobrovoľne vyžarovali.
Ich voňavá duša sa spája s našou dušou a vyvoláva v nás pocit liečenia a premeny. Éterické sily rastlín sa svojou jemnou podstatou dotýkajú jemných vibračných polí človeka a pôsobia svojim uzdravujúcim a harmonizačným účinkom. Prinášajú pocit blaženosti uvoľnujú blokády, ktoré stoja na našej ceste, k dokonalej spokojnosti.

Aromaterapeutická masáž čakier.
Predstavujem Vám úplne novú masážnu techniku - terapiu, plnú zmyselných vôní, prežitkov a nádherných pocitov. Doprajte sami sebe, rozmaznávať sa!
Vôňou, ktorá naplní nielen Vaše zmysly, ale pomôže Vám oddýchnuť si, načerpať nové sily, zharmonizuje Vaše energetické centrá (čakry a meridiány).
Zmyselnosť vôní a účinok olejov uvolní mentálny a fyzický stres či napätie. Budete sa cítiť ako vymenený, plný energie, sily a vitality. Masážou sa to však nekončí. Esenciálne oleje vstrebané pokožkou pracujú viac dní pre Vašu ďalšiu pohodu a zdravie. Masáž sa vykonáva na zadnej a prednej strane tela, na chodidlách a ušiach klienta. K masáži používam čisté terapeutické esenciálne oleje kvality CPTG od doTerra.

Účinky masáže:
  • harmonizuje energetické centrá (čakry), meridiány, reflexné body chodidla,
  • znižuje fyzický a emočný stres,
  • posiĺňuje imunitný systém,
  • harmonizuje hormonálny systém,
  • dodáva telu energiu a vitalitu,
  • podporuje emocionálnu stabilitu a vyrovnanosť,
  • Zbavuje telo fyzických a emočných toxínov.
Pozrite si cenník služieb.