SAMUEL Relaxácia tela a duše

MASÁŽ ČAKIER AURA-SOMA OLEJMI

Existuje veľa masérskych techník, ktoré pôsobia najmä na úrovni fyzického tela, zamerané na uvoľnenie svalov, svalových spazmov, úponov, odplavovanie toxínov a podobne.
Masáž čakrového systému je zameraná na energetické centrá (čakry), na navodenie rovnováhy medzi čakrami. Základom tejto terapie je AURA-SOMA (Colour system). Na masáž sa používa 7 flakónov AURA – SOMY čakrového setu, použitím oleja, energie bylín, polodrahokamov, kryštálov a vibrácie farby.

Pri tejto technike sa používajú aj POMANDRE (obsahujú byliny, farbu a kryštály). Pracujú na elektromagnetickom poli človeka, uvoľňujú, čistia, energetizujú, chránia a posilňujú aurické pole. Týmto sa čakrálna masáž podstatne odlišuje od iných masérskych techník.

Pri tejto technike využívam tiež KVINTESENCIE. Rovnako ako pomandre obsahujú byliny, farbu a kryštály. Pracujú na pochopení ako vyvolať v našej astrálnej oblasti čo najviac pozitívnej energie konkrétneho vzoru farebného lúča, ku ktorému patria. Pri masáži čakrálnej rovnováhy používam kryštály a využívam ich energiu, súvisia s farbou a vibráciou čakry, na ktorej sme pracovali.

DÝCHANIE je dôležitou súčasťou tejto terapie, jemne uvoľňuje akékoľvek problémy, ktoré môžu súvisieť s liečbou čakry. Touto metódou odbúravame negatívne myšlienky z minulosti, stres a pod.

ZVUK - pri tejto technike pracujeme aj so zvukom, pretože zvuk je druh vibrácie, ktorá má blahodárny vplyv na harmonizáciu čakrového systému a elektromagnetického poľa.

Zažite aj vy výnimočnosť tejto masáže. Venujem sa každému človeku individuálne, každý, kto ju podstupuje je iný, a preto sa aj masáž prispôsobuje jeho individuálnym potrebám.

Pozrite si cenník služieb.