SAMUEL Relaxácia tela a duše

MASÁŽ ZNOVUZRODENIA

Dovoľte, aby som vám predstavil novú masérsku techniku ,,Masáž znovuzrodenia“ na ktorej som postupne pracoval niekoľko rokov – učil sa, poznával, skúšal, preciťoval, ale hlavne masíroval.

Využil som svoje poznatky z osobných skúseností, zručnosti z rôznych učení a techník – refloxológia, technika metamorfózy, arómaterapia, práca s energiou a čakrami, AURA-SOMA, kryštáloterapia a mnohé ďalšie.

Táto masáž je veľmi príjemná, relaxačná, jemná, voňavá – ale hlavne veľmi účinná.
Pôsobí na úrovni fyzickej, energetickej, emočnej, psychickej a duševnej. Jedná sa o masáž s použitím esenciálnych olejov (arómaterapia), kryštálov a polodrahokamov. Kryštály, polodrahokamy a esenciálne oleje sú dary matky Zeme - spojenie energie vesmírnej a zemskej, zhmotnené svetlo vibrujúce vo vysokých frekvenciách. Svojou energiou čistia, liečia a harmonizujú. Sily rastlín a minerálov sa dotýkajú vašej podstaty, vyšších svetelných tiel, zjemňujú a navyšujú frekvenciu aury.

Účinok masáže
Uvoľňuje citové a emočné bloky už z obdobia prenatálneho vývoja – takto vytvorené energetické bloky sa odrážajú v bežnom živote na úrovni fyzickej choroby, psychickej nerovnováhy, nezvládnutí stresu či v poruchách správania.
Čistí a harmonizuje energetický systém, čakry, meridiány a reflexné body, detoxikuje telo na viacerých úrovniach. Pôsobí na nervový systém, tlmí hyperaktivitu, poruchy správania (napr. agresivita), poruchy v CNS, ADD, autizmus, zlepšuje celkovú životnú pohodu.
Masáž nie je vhodná pre tehotné a dojčiace ženy.

Pozývam vás, aby ste si vyskúšali vašu cestu znovuzrodenia, ktorá vás prevedie od obdobia počatia cez dnešok, až k budúcnosti. Zbavte sa ťaživých tém minulosti a kráčajte životom ľahší, spokojnejší a slobodnejší.

Masáž trvá 60 – 80 minút, uvádzacia cena je 36,- €.

Pozrite si cenník služieb.