KRYŠTÁLOVÁ SVETELNÁ TERAPIA

Ešte aj v dnešnej dobe je v povedomí mnohých ľudí stále málo vedomostí a informácií o energetickom systéme človeka a energiách, ktoré nás obklopujú a sú neoddeliteľnou súčasťou nášho bytia. Jemné a voľným okom neviditeľné zdroje, bez ktorých by život nemohol existovať.

Myšlienkové nastavenie mnohých ľudí je stále také, že venujú pozornosť vonkajšku a zabúdajú pritom na vnútro. Starajú sa o svoje fyzické telo a jeho potreby, hľadajú prostriedky, aby žili zdravo, spokojne, úspešne, ale pritom zabúdajú na podstatu - tam, kde je prazáklad všetkého...

Pre každého z nás sa stala samozrejmosťou vonkajšia hygiena, čistota tela, odevu, príbytku, ale tak ako sa staráme o tieto životné potreby, zabúdame sa postarať o čistotu pocitov, emócií a čistotu nášho energetického systému. Je prirodzené, že keď si zašpiníme odev alebo fyzické telo, nezaváhame ani minútu a okamžite sa snažíme dať všetko do poriadku. Alebo pri iných bežných veciach, ako je výmena oleja v aute, či pokazený spotrebič v domácnosti, sa snažíme čím skôr dať všetko do pôvodného stavu, lebo si automaticky myslíme, že je to dôležité.

Takisto je potrebné sa postarať, aby aj naše energetické centrá a jemno-hmotné telá boli v čistote, v rovnováhe a tým v absolútnom poriadku. Udržať ich v takomto stave je rovnako dôležité ako zabezpečenie bežných životných potrieb. Pretože ak nedocielime rovnovážny stav, alebo sa aspoň nebudeme snažiť o jeho dosiahnutie, nebudeme mať pevné základy, v dôsledku čoho sa následne môže začať rúcať aj to ostatné.

Už máme vedomosť, že sme viac ako môžeme vidieť a cítiť. Disponujeme energiou, sami sme energia. A záleží len na nás, aká bude jej kvalita.

KRYŠTÁLOVÁ SVETELNÁ TERAPIA

Vážení klienti, priatelia, známi. Už veľa rokov sa snažím udržiavať vaše zdravie v rovnováhe, starám sa o vašu fyzickú, emocionálnu aj duševnú pohodu. Stále napredujem, učím sa, zdokonaľujem, aby som vám mohol poskytnúť čo najviac na vašej ceste k vašej spokojnosti, zdraviu a harmónii.

Ďalším prostriedkom, ktorý vám pomôže udržať váš rovnovážny stav, je Kryštálová svetelná terapia, ktorá pracuje s vaším energetickým systémom, odstraňuje blokády, čistí vaše čakry, meridiány a jemnohmotné telá. Odstraňuje prvotnú príčinu možných ochorení skôr, ako sa prejaví na fyzickej úrovni.

Táto terapia patrí do kategórie chromoterapie, ktorá využíva účinok svetla, kryštálov a farieb. Pozitívne ovplyvňuje energetické centrá čakry, jemnohmotné telá (auru), energie, pracuje na úrovni tkaniva, buniek, orgánov, kože, kostí, tekutých systémov... atď. Pozitívne pracuje s dušou, mysľou a emóciami. Stimuluje proces samoliečenia.

Kryštálová svetelná terapia známa aj pod názvom „Kryštálová posteľ“ je portálom, ktorý umožňuje liečivým silám a energiám pozitívne pôsobiť na vašu bytosť. Podporuje energetické liečenie, ktoré je prispôsobené vášmu individuálnemu liečebnému zámeru alebo želaniu. Preto je potrebné ešte predtým, ako začnete terapiu, vyjadriť svoj osobný zámer (želanie). To, čo chcete, aby sa vo vašom živote zmenilo, či transformovalo (napr. zdravie, financie, rovnováha, vzťahy a pod.)

Ako terapia prebieha?

- na terapiu je vhodné prísť vo svetlom oblečení
- pohodlne si oblečení ľahnete na lôžko umiestnené pod ramenom, v ktorom sú vsadené špeciálne brúsené Vogelove kryštály
- terapeut, ktorý prístroj obsluhuje, zvolí jeden z 9 voliteľných programov podľa toho, ktorý je pre vás ten najvhodnejší
- počas terapie hrá príjemná relaxačná hudba, ktorá celý proces umocňuje
- následne po terapii je potrebné zvýšiť príjem tekutín
- terapia trvá 30 – 45 min.

Nejaký čas po terapii sa môžete cítiť rozladení, čo je úplne bežný stav. Je to dôsledok čistiacich energií, kým si vaše telo zvykne na nové, čisté energie. Takisto sa môže stať, že vás rozbolia staré zranenia, alebo oslabené miesta, ktoré potrebujú posilniť. Tento stav je prirodzený a iba prechodný.

Ako terapia pôsobí?

- odstraňuje bloky, ktoré sú príčinou vzniku ochorenia
- čistí a odstraňuje negatívne energie a bloky v energetických centrách (čakrách), v meridiánoch a v aure
- ukľudňuje, upokojuje následne, aj po terapii
- oslobodzuje (uvoľňuje myseľ)
- dochádza k zlepšeniu fyzického zdravia
- má omladzujúci účinok
- revitalizuje bunky
- napomáha pri predoperačných a pooperačných stavoch
- zmierňuje bolesť (aj staré zranenia)
- napomáha k duchovnému rozvoju
- navodzuje (vytvára) psychickú, duševnú rovnováhu
- zlepšuje spánok
- otvára cestu lásky k sebe aj druhým
- spojuje nás s vlastným Ja.

Terapia nie je vhodná pre onkologických pacientov, ktorí absolvovali chemoterapiu. Títo pacienti môžu kryštálovú svetelnú terapiu absolvovať najskôr až po 6 týždňoch od ukončenia chemoterapie.

Zvýhodnený program pre mojich stálych klientov Ak absolvujete v mojom centre masáž, alebo inú terapiu a následne využijete Kryštálovú svetelnú terapiu, z pôvodnej ceny sa vám odpočíta 50%.

Pozrite si cenník služieb.