Aromaterapeutická masáž MONASCH

Prinášam vám, úplne novú aromaterapeutickú masáž Monasch (bezpečie). Po dlhoročných skúsenostiach v masérskej praxi a prácou s esenciálnymi olejmi, znalosťou telových a reflexných zón , som zostavil úplne novú a jedinečnú masérsku techniku s používaním esenciálnych olejov.

Masáž je veľmi príjemná zameraná na telesné procesy, stimuláciu a relaxáciu, detox atď... S použitím esenciálnych olejov, ktoré túto jedinečnú techniku ešte viac umocňujú a zosilňujú jej účinok.

Masáž sa vykonáva na chrbáte, ušiach a chodidlách klienta, je zameraná na svalové partie, odbúranie bolesti, svalovú a psychickú relaxáciu, odbúranie stresu a napätia. Masáž posiľnuje imunitu a blahodárne pôsobí na nervový systém.

Esenciálne oleje jemne čistia vaše aurické pole, meridiány a čakry. Takže masáž pôsobí na všetkých úrovniach fyzickej, mentálnej, emocionálnej a energetickej....

Masáž Monasch, je vhodnou terapiou pre zlepšenie zdravotného stavu, tiež je vhodná tým ktorí hľadajú oddych či relaxáciu v tomto uponáhľanom “životnom štýle„.
Masáž nie je vhodná pre tehotné a dojčiace ženy a pre astmatikov.

Doba trvania masáže 50 – 60 minút

Cena ošetrenia cenník

Kontakt Vladimír Országh 0905167869
www.terapiasamuel.sk

Aktuálne pripravujem učebné materiály k spomínanej technike, pre tých ktorí by sa chceli túto liečebnú a relaxačnú techniku naučiť.
S láskou a svetlom Vladimír Országh

Pozrite si cenník služieb.