Masáž čakier Nového veku
SOL´A´VANA

SOL´A´VANA - táto jedinečná technika je kombináciou 5. liečebných techník:

- Muzikoterapia- práca so zvukom Tibetských misiek
- Manuálna masáž
- Aromaterapia
- Práca s energiou kryštálov skutočnosti a vysoko vibrujúcich svetelných bytostí
- Thai-Chi

Masáž sa vykonáva na chrbte. Ďalšími časťami tela, ktoré sa ošetrujú, sú hlava a uši. Cieľovými bodmi sú hlavne energetické centrá- čakry, s ktorými pracujeme. Cieľom tejto techniky je prekalibrovať vaše energetické centrá tak, aby boli schopné prijímať aktuálne energie, ktoré prebiehajú na Zemi v rámci transformácie a prerodu do vyšších dimenzií.
Tým, že energetické centrá- čakry sú základným pilierom pre fyzické, emocionálne, mentálne a duchovné telo, touto prácou dochádza k zlepšeniu vášho zdravia na všetkých úrovniach. Tým sa stávate pokojnejšími a vyrovnanejšími. Váš život sa stáva ľahší a hodnotnejší. Dôvodom je uvoľnenie energetických záťaží a blokov.

Pri tejto technike pracujeme s vysoko vibrujúcimi energiami svetla. Čakry sú očistené, naplnené tou energiou, ktorá je pre vás v daný moment tou správnou energiou. Nielen, že vaše čakry budú vyčistené a energeticky posilnené, ale zároveň budú roztrúsené aspekty vašej duše vrátené do svojho pôvodného miesta. Tým opäť vzrastie aj váš spirituálny potenciál.

Dobra ošetrenia: cca 50-60 minút

Masáž nie je vhodná pre tehotné a dojčiace ženy. Vieme ju však nahradiť energetickým ošetrením.

Autor prvotnej idey a zostavy masáže technikou SOL´A´VANA je
Vladimír Országh Samuel
© Všetky práva vyhradené


Pozrite si cenník služieb.