SAMUEL Relaxácia tela a duše

KRYŠTÁLY SKUTOČNOSTI

Kryštály Skutočnosti sú vykryštalizovaním Svetlom, neprestajne prúdiacim zo skutočnosti. Grafické zobrazenia sú jednou z foriem kryštálov Svetla a sú silnými energetickými žiaričmi.

Viac ako 12 000 rokov boli tieto kryštály, ktoré sú darom Elohimov ľudstvu, uložené vo Veľkej pyramíde v Gíze, kde ich energiu uložil Atlanťan Toth a ďalšie bytosti spolu s kňazmi a kňažkami, v čase zániku epochy Atlantídy. Ľudstvu mali byť sprístupnené až v čase vzostupu Zeme do vyšších dimenzií. Stalo sa tak v roku 2003 keď nám boli prinavrátené prostredníctvom Sabiny Sangitar. Kryštály v sebe nesú nesmiernu silu a ich energia a poznanie v nich ukryté, je odvtedy postupne pre nás uvoľňované. Kryštály Skutočnosti sú živé a majú svoje vedomie, ktoré je časťou Božského vedomia. Nesú v sebe energiu najvyššieho Svetla – energie Božstiev a vysokých bytostí Svetla, ktoré sa podieľali na ich stvorení.

Kryštály Skutočnosti sú súčasťou univerzálnej vesmírnej reči Svetla ARI SO AM. Každý z nich je nositeľom inej vibrácie Svetla a teda iného typu energie. Okrem grafického zobrazenia má každý kryštál svoje pomenovanie v reči Elohimov a jeho prepis v Elohimskej abecede.

POUŽITIE KRYŠTÁLOV
Nie je daný presný postup, alebo spôsob ako s kryštálmi pracovať. Nechajte sa viesť svojou intuíciou. Napovie vám, ktorý kryštál a akým spôsobom v danej situácii použiť. Energia kryštálov vždy pracuje pre najvyššie dobro a preto nie je možné ich nesprávne použitie. V tejto knižke nájdete niekoľko odporúčaní. Neberte ich ako predpísaný postup, ale skôr inšpiráciu pre vašu prácu. Môžete si nájsť svoje vlastné spôsoby, ktoré vám dávajú zmysel, aby ste si prácu s kryštálmi užívali a mali z nej radosť.

Ak si spočiatku nebudete vedieť kryštál predstaviť, pozerajte sa na kartičku, alebo ho nakreslite. Nevadí, ak nákres nebude dokonalý, nie je dôležité ani to, ktorým smerom je kryštál otočený, jeho energia je vždy v ňom.

Pri práci s kryštálmi venujte pozornosť stavu vášho vedomia. Buďte uzemnení a vedomí. Vnímajte svoje telo. Predstavujte si kryštál, povedzte nahlas alebo v duchu jeho názov v elohimskej reči a precíťte jeho účinok. Už samotná zvuková podoba kryštálu, aj bez jeho grafického zobrazenia, bude pre vás mimoriadne prínosná. Tóny, ktoré vznikajú keď vyslovujeme tieto slová (nahlas, alebo v duchu), majú silný transformačný vplyv na naše bunky a dekódujú našu DNA. Informácie uložené v našich bunkách totiž ovplyvňujú naše životy a preto ak sa začnú meniť kryštalické štruktúry našich buniek, začne sa meniť aj náš život. Energia kryštálov bude pre vás pracovať aj keď si ich naznačíte na telo, alebo si ich predstavíte vo vašej aure Pri práci s nimi môžete tiež požiadať o pomoc a podporu vašich anjelov a sprievodcov. Budú vám s láskou nápomocní. Čím častejšie budete s kryštálmi pracovať, tým viac budete cítiť ich energiu a silu. Dokážete s nimi energeticky čistiť a nabíjať vodu, potraviny, predmety alebo priestory. Počas meditácie je účinné ich priloženie na centrá čakier. Kryštály môžete posielať v čase a priestore sebe a iným ľuďom, aby ste ich podporili. Tento efekt je mimoriadne silný, ak ste vo vašej zlatej zjednotenej čakre, ktorú vytvoríte spojením všetkých čakier. Používajte kryštály tak často, ako je to možné. Robte tak ale len vtedy, ak cítite, že to naozaj chcete. Nech vás pri tom vedie láska k sebe, iným ľuďom, zvieratám či k Zemi. Čím viac budete kryštály používať, tým sa ich vedomie bude stále viac ukladať do vášho Svetelného tela a napomáhať Vášmu rastu. Kryštály boli nám ľuďom dané, aby nám pomáhali na našej ceste, aby ju uľahčovali a spríjemňovali. Verte že vaša cesta a učenie, pre ktoré ste sa na ňu vydali, môžu byť radostné a plné lásky k sebe a iným. Dovoľte kryštálom Skutočnosti, aby sa stali vašimi každodennými pomocníkmi na tejto nádhernej ceste.

OMAR TA SATT.
Cítim......nesmiernu vďačnosť a poctu že mi bolo umožnené s kryštálmi skutočnosti pracovať a byť nápomocný šíriť ich SVETLO.

S láskou a svetlom. MARANIUS.
www.kryonschule.de Sabine Sangitar.

SET KARIET S KNIŽOČKOU - KRYŠTÁLY SKUTOČNOSTI.
(set kariet si môžete pozrieť TU)

Aktualizované približne pred 2 mesiacmi.
Vážení priatelia s radosťou a vďačnosťou vám oznamujeme, že sme pre vás pripravili sadu kariet s knižočkou: SVETELNÉ KRYŠTÁLY SKUTOČNOSTI.
Týmto vám ponúkame veľmi silné energetické symboly, ktoré vám vedia byť nápomocné v rôznych oblastiach vášho života, tak aby bol váš život krajší, ľahší, spokojnejší, naplnený láskou, svetlom a požehnaním.

Sada kariet s brožúrkou sa skladá:
Krabička, 70 kariet s kryštálmi skutočnosti v zlatom prevedení, saténové vrecúško ako ochrana kariet 3 malé karty pre vašu ochranu a prosperitu a kartička s elohimskou abecedou.
V prípade záujmu si set môžete objednávať:

Beáta Autratová 0905 531 838
autratova@autrata.sk

Vladimír Országh 0905 167 869
terapiasamuel@gmail.com

Cena setu SVETELNÉ KRYŠTÁLY SKUTOČNOSTI je 35 euro, ak sa set posiela poštou k cene sa pripočítava poštovné a balné 3,50 €.
Odporúčam si pozrieť albumy: Kryštály skutočnosti.
Zo srdca Vám prajeme aby KRYŠTÁLY SKUTOČNOSTI váš život naplnili svetlom a požehnaním.

S láskou a svetlom Beáta Mira ´Ejana a Vladimír Maranius.

Stručný prehľad a význam Kryštálov Skutočnosti:

Kryštály vnútornej rovnováhy:
* ATRANA - jasné, čisté pocity
* AVATARA – vnútorný stred, vycentrovanie
* DON ´ ADAS – milosť
* ELTA – mužská energia
* ENA – odpustenie
* HAR ´ ATORA – harmónia
* MOHA ´ RA – čisté myšlienky
* MONA ´OHA – dôvera
* MONASH – bezpečie
* NION – odpojenie sa od (niekoho, niečoho)
* ONAR – kľud
* SIAS – ženská energia
* TANA ´ATARA – trpezlivosť
* TARADOS – mier

Pozemské kryštály:
* AN ´ANASHA – vďačnosť
* ARIS – uzemnenie
* DEVAR – splnenie želaní a prianí
* DI ´TRASO – rozhodnutie
* EL ´GOTSHA – odpustenie, odpútanie sa
* ELOO – transformácia prekážok
* HANAR – trpezlivosť, vytrvalosť
* LOTUS – nové vedomie
* NASHA ´O – čistenie, očista
* NEKTUM – vzpomienky, rozpomenutie sa
* NUBI – prijatie skutočnosti
* OM TAT SATT – pracovník svetla, osobný kryštál
* PRADNA – sila, vnútorná sila
* SAVIER – pokora
* TAN ´ATARA – radosť zo života
* TEEAS - skupina

Kryštály svetla:
* ANA- svetlo
* ANA ´LOTUS – svetelné telo
* ELEXIER – bezpodmienečná láska
* ESCHA ´TA – tvoje Kristove JA
* JAWES – tvorivosť, tvorivá sila
* JEŽIŠ KRISTUS - energia Ježiša Krista
* JO ´ANADAS – energia piramídy
* O ´SHANA – sprievodcovia svetla
* OSAM – liečenie
* RADA ´ SO ´AM – príjmanie svetla
* RUNA – hojnosť (v čom potrebujeme)

Kozmické kryštály:
* ARTE – rad starších z planéty Arkus
* ASTHAR- Asthar, strážca vesmíru
* ATOROS – svetelná loď (prekonávanie času a priestoru)
* DANAS – tvoja hviezda duše
* EL ´ AMARA – hviezdna brána
* EXOLARIS – cesta k Astharovi
* GESHA – planéta Venuša
* KRYONENERGIA – energia Kryona
* MARANA – kozmická cesta
* MERA – priatelia z hviezd
* SHERIN – múdra bytosť z vesmítu
* SÍRIUS – hviezda Sírius

Ďalšie kryštály:
* MARAS – magnetismus
* LAY ´O ESHA – sloboda
* SHEN ´ARIN – ľudská láska
* SHADES – kryštál nášho Univerza
* SOL ´A ´VANA – Boží Boží dych
* TARASS- ličenie

Kryštály nových čakier:
1. čakra * AL ´ SHA ´RA
2. čakra * YA ´NA
3. čakra * RA ´DA ´SHA ´NORI
4. čakra * SAI´DA´SVA
5. čakra * LI ´MA ´VA
6. čakra * AM ´RI ´NA
7. čakra * HY ´LA ´ANAR