SAMUEL Relaxácia tela a duše

MASÁŽ CHODIDIEL AURA-SOMA OLEJMI

Keď chytíte do rúk ľudské chodidlá - ako keby ste sa dotkli jeho duše.

V tejto jedinečnej masáži ide o prepojenie dvoch systémov, ktoré vychádzajú z učenia reflexnej terapie a systému Aura–Soma colour care. Spojenie hmoty so svetlom, spojenie Neba so Zemou.

Naše chodidlá nás nesú celým našim životom, spájajú nás s Matkou Zemou a odzrkadľujú každú časť našeho bytia. Sú prepojené s fyzickým telom, cez chodidlá príjmame energiu Zeme, bez ktorej by sme nemohli existovať.

Nejde len o “obyčajnú“ masérsku techniku, táto masáž má hlboký význam a posolstvo.
Keď si predstavíme, že kráčame po rozkvitnutej lúke načerpávame energiu Zeme, pôsobíme na reflexné plôšky, ktoré sú na našich chodidlách, zároveň nevedome ovplyvňujeme všetky naše orgány, žľazy s vnútornou sekréciou, hormonálny systém... následne dochádza k zlepšeniu zdravotného stavu, psychiky a duševnej rovnováhy.

Aura–Soma colour care, nám tiež ponúka dary Zeme, oleje obsahujú energiu bylín, kryštálov a polodrahokamov, energiu farby k jednotlivým energetickým centrám – čakrám.

Krásne prepojenie prijímania a dávania. Touto masážou nielenže prijímame dary, ktoré nám Zem ponúka, ale zároveň jej odovzdávame jemné vibrácie, ktoré sú ukryté v olejoch Aura–Soma.

Ako masáž posobí?
Na masáž chodidiel sa používajú oleje Aura–Somy (základný čakrový set, alebo set majstrov). Čerpám z vedomostí reflexológie, učenia Aura–Soma color care a čakrovej masáže.
Pôsobením olejov na telové zóny a reflexné zóny čakier dochádza k reakcii na fyzickej úrovni a jemnohmotnej úrovni, následkom čoho dochádza k zlepšeniu stavu človeka na všetkých úrovniach ľudského bytia.

Posolstvo tejto masáže vnímam ako pokračovanie odkazu Vicky Wall.

S láskou a svetlom. Vlado

Pozrite si cenník služieb.